Jdi na obsah Jdi na menu

Seznam registrovaných závodníků / List of registrated competitors

4. 2. 2018

Registrace na CAOKK Czech open 2018 - Karlovy Vary 31.3.2018

Evropský pohár v karate WUKF a otevřené mezinárodní mistrovství ČR CAOKK 

 

Vyplněnou elektronickou přihlášku prosím zasílejte na email: info@caokkczechopen.cz

Přihláška ke stažení zde:                 ELEKTRONICKÁ PŘIHLÁŠKA

Registrace na turnaj probíhá do 24.3.2018, nebo do naplnění kapacity 500 startujících...

 

 

Registration on the CAOKK Czech open 2018 – Karlovy Vary 31.8.2018
Karate European cup WUKF and Open Czech championship CAOKK  

Completed application form send us please an email: info@caokkczechopen.cz
Application form for download:        ELECTRONIC APPLICATION

Registration for the tournament takes place until March 24, 2018 or until the capacity of 500 competitors...

___________________________________________________________________________________________
 
  Oddíl / Team:   Jméno / name: Pás / belt:   KATA KATA Team Kumite Kumite team KATA adapted BEST of BEST
1. FaPo shotokan ryu Cheb(CZE)   Macková Lenka Black   38   47, 83      
2. IMA Russia (RUS)   IRAKLI PIPIA Yellow   1   49 95    
3. IMA Russia (RUS)   MAXIM LEONOV Brown   13, 11   66, 56 95    
4. IMA Russia (RUS)   ARTEM ERMAKOV Brown       67 95    
5. IMA Russia (RUS)   DANIIL SHIPULIN Brown       72      
6. IMA Russia (RUS)   RUSLAN KILDEEV Black       44     108
7. Kage dojo Levice (SK)   Burianek Lukáš Yellow   5          
8. Kage dojo Levice (SK)   Hlôžková Sabina Yellow   22          
9. Kage dojo Levice (SK)   Zemánková Ela Yellow   22          
10. Kage dojo Levice (SK)   Martiško Adam Yellow   1          
11. Kage dojo Levice (SK)   Szabó Ján Brown   21          
12. Kage dojo Levice (SK)   Mesároš Ladislav Purple   21          
13. Kage dojo Levice (SK)   Adámi Ján Purple   21          
14. Kage dojo Levice (SK)   Belák Alex White           104  
15. Kage dojo Levice (SK)   Kristína Taligová Yellow   30          
16. SKP Unitop Bukovany (CZE)   Dominik Štros Black   15,16          
17. SK karate Most (CZE)   Kočárek Martin Purple       43,68      
18. SK karate Most (CZE)   Smrček David Purple       66      
19. SK karate Most (CZE)   Höbelt Pavel Yellow       51,93      
20. SK karate Most (CZE)   Kuneš Roman Yellow       53      
21. SK karate Most (CZE)   Krch Kryštof White       51,93      
22. SK karate Most (CZE)   Drobná Veronika Yellow       61      
23. SK karate Most (CZE)   Adamec Michal Yellow       53      
24. SK karate Most (CZE)   Tvrz Tomáš Green       67      
25. SK karate Most (CZE)   Kubín Adam Yellow       53      
26. SKP Unitop SOKOLOV (CZE)   Tereza Jůnová Black       39,40,     107
27. SKP Unitop SOKOLOV (CZE)   Markéta Urbanová Brown       36,37, 101    
28. SKP Unitop SOKOLOV (CZE)   Pavlína Fischerová Brown       36,37, 101    
29. SKP Unitop SOKOLOV (CZE)   Bára Boháčková Brown       36,37, 101    
30. SKP Unitop SOKOLOV (CZE)   Sára Škrabáková Yellow       24      
31. SKP Unitop SOKOLOV (CZE)   Zuzana Labská Orange       27      
32. SKP Unitop SOKOLOV (CZE)   Adéla Jůnová Orange       27      
33. SKP Unitop SOKOLOV (CZE)   Josef Labský Green       12      
34. SKP Unitop SOKOLOV (CZE)   Karel Benda Orange       6      
35. SKP Unitop SOKOLOV (CZE)   Tomáš Urban Green       9      
36. SKP Unitop SOKOLOV (CZE)   Barbora Rakovanová Orange       27      
37. Champions team (CZE)   Boguský Miroslav Black       45,73 97   108
38. Champions team (CZE)   Galla Michal Brown       45,73 97   108
39. Champions team (CZE)   Jílek Lukáš Brown       45,73 97   108
40. Champions team (CZE)   Jakubů Veronika Brown       46,81 90,91   109
41. Champions team (CZE)   Lojdová Anna Brown       46,81 90,91   109
42. Champions team (CZE)   Lugertová Štěpánka green   27   63 88    
43. Champions team (CZE)   Lugert Václav green       53 94    
44. Champions team (CZE)   Pekuniak Daniel Black       45,74 98    
45. Champions team (CZE)   Pekuniak David Black       45,74 98    
46. Champions team (CZE)   Vašíčková Kristýna purple   27 100 64 88    
47. Champions team (CZE)   Vrba Jiří purple       55 94    
48. Champions team (CZE)   Vopat Jiří yellow       49      
49. Champions team (CZE)   Pocklanová Denisa green   27   61      
50. Champions team (CZE)   Milada Vaňhová green   25   60 87    
51. Champions team (CZE)   Dedek Ondřej yellow   3   53 93    
52. Champions team (CZE)   Schmid Richard Brown       72 97    
53. Champions team (CZE)   Pospíšilík Daniel yellow       51 87    
54. Champions team (CZE)   Pospíšilík Michal yellow       51 87    
55. Champions team (CZE)   Daniel Lehečka white       51 87    
56. Champions team (CZE)   Bohmová Natálie yellow   24 100 59 63    
57. Champions team (CZE)   Oborský Václav white       49 93    
58. Champions team (CZE)   Vaňha Karel yellow       65 95    
59. Champions team (CZE)   Roman Tvarůžek Black       75 98    
60. Champions team (CZE)   Klára pošmurová green   25   60 87    
61. Champions team (CZE)   Endršt Jiří purple       66 95    
62. Champions team (CZE)   Horák Jan purple       67 95    
63. Champions team (CZE)   Aneta Le green   27 100 63 88    
64. Champions team (CZE)   Dörfler Tomáš green   4          
65. Champions team (CZE)   Grashberger Roland green   4          
66. Champions team (CZE)   Lengyel David green   4          
67. Champions team (CZE)   Kuneš Pavel green   4          
68. Champions team (CZE)   Lukášová Adéla green   29          
69. Champions team (CZE)   Mikeš Jan green   4          
70. Champions team (CZE)   Šnajdr Štěpán green   4   55 94    
71. Champions team (CZE)   Tetera David yellow   3   53 94    
72. Champions team (CZE)   Novák Antonín purple       43,69, 96    
73. Champions team (CZE)   Kubíček Daniel green       56 95    
74. Champions team (CZE)   Tekely Zuzana purple       78 90    
75. Champions team (CZE)   Veselá Daniela purple       81 90    
76. Champions team (CZE)   Veselý Filip white       49 93    
77. Champions team (CZE)   Daniel Hluchý white       49 93    
78. Champions team (CZE)   Mikeska Ondřej white       49      
79. Champions team (CZE)   Budajová Michaela Brown       47,84 91    
80. Champions team (CZE)   Kerbelová Barbora purple       78 89    
81. Champions team (CZE)   Pokorná Eliška purple   27 100 63 88    
82. Champions team (CZE)   Štecová Kateřina purple   27 100 64 88    
83. Champions team (CZE)   Soukopová Natálie green   27 100 63 88    
84. Champions team (CZE)   Pokorný Stanislav yellow   1   49 93    
85. Champions team (CZE)   Štec Michal yellow       65 95    
86. Champions team (CZE)   Macháň Dominik white   3          
87. Champions team (CZE)   Lokaj Jakub white   3          
88. Champions team (CZE)   Hřib Matěj White   3   51      
89. Champions team (CZE)   Rutová Adéla white   26          
90. Champions team (CZE)   Ruta Lukáš white   3          
91. Champions team (CZE)   Salač Hynek white   3          
92. Champions team (CZE)   Sluka Kryštof white   3          
93. Champions team (CZE)   Blecha Tomáš white       71 97    
94. Champions team (CZE)   Mezzeiová Pavla Black   38,40,   47,82 91   107,109
95. Champions team (CZE)   Tanja Bot Yellow   41 103        
96. Champions team (CZE)   Zoe Bot Yellow   22   57      
97. Champions team (CZE)   Švehláková Anna White   24          
98. Champions team (CZE)   Švehláková Eliška White   42 103        
99. Champions team (CZE)   Hering Pavel White   21 103        
100. Champions team (CZE)   Slavík František White       51      
101. Champions team (CZE)   Vágner František White   20          
102. Champions team (CZE)   Dušková Karolína Yellow   22   57      
103. Champions team (CZE)   Gáliková Natálie Yellow   24   59      
104. Champions team (CZE)   Krása Pavel White   24          
105. SKP Unitop Březová (CZE)   HADÁČKOVÁ TEREZA White   26          
106. SKP Unitop Březová (CZE)   HOFFMAN LUKÁŠ White   5          
107. SKP Unitop Březová (CZE)   HAVLÍČEK MATYÁŠ White   5          
108. SKP Unitop Březová (CZE)   HAŠKO ŠTĚPÁN White   5          
109. SKP Unitop Březová (CZE)   CHALUPNÍK VLASTIMIL White   5          
110. SKP Unitop Březová (CZE)   CHRÁSTKA KRIŠTOF White   15          
111. SKP Unitop Březová (CZE)   MACHÁČKOVÁ LUCIE White   26          
112. SKP Unitop Březová (CZE)   PIVARČI ADAM White   5          
113. SKP Unitop Březová (CZE)   MOULE DAVID White   1          
114. SKP Unitop Březová (CZE)   ŠKRABÁK SAMUEL White   5          
115. SKP Unitop Březová (CZE)   BÖHMOVÁ ELIŠKA White   26          
116. SKP Unitop Březová (CZE)   TIRALA RADEK Yellow   5   53      
117. SKP Unitop Březová (CZE)   ŠANDOR FILIP White   5          
118. SKP Unitop Březová (CZE)   Kuchtová Adéla White   9          
119. SKP Unitop Březová (CZE)   Vrabec Vladimír Black   18,20,106   74      
120. SKP Unitop Březová (CZE)   Krhut Daniel Black   18,20,106   74      
121. Karate Klub Velký Krtíš (SK)   BARTKO Michal Purple   6 101        
122. Karate Klub Velký Krtíš (SK)   DATKOVÁSofia Brown   36,107, 102        
123. Karate Klub Velký Krtíš (SK)   HUDECOVÁ Eliška Purple   33 101 78      
124. Karate Klub Velký Krtíš (SK)   KRŠIAK Sebastián Green       56      
125. Karate Klub Velký Krtíš (SK)   MINÁRIKOVÁ Dominika Brown   36,107, 102        
126. Karate Klub Velký Krtíš (SK)   RIŠOVÁ Žofia Purple   27 101        
127. Karate Klub Velký Krtíš (SK)   SUJA Richard White   49          
128. Karate Klub Velký Krtíš (SK)   ŠIMUNOVÁ Andrea Black   39,107, 102        
129. Karate Klub Velký Krtíš (SK)   VARGA Samuel Purple   4   52      
130. Karate Klub Velký Krtíš (SK)   Ostrolucký Richard Brown           105  
131. International academy Pakistan   Hamayuon  Shahzad Blue       44      
132. International academy Pakistan   Bilal Asif  Gull  Blue       43      
133. International academy Pakistan   Hammad  Amjad Blue       44      
134. International academy Pakistan   Muhammad Hashim Sajjad Blue       71      
135. International academy Pakistan   Mukarram  Nawaz Red       72      
136. International academy Pakistan   Sheraz  Ahmad Black         97    
137. International academy Pakistan   Wajad  Ali  Red       72      
138. International academy Pakistan   Zeeshan  Aslam Red       71      
139. International academy Pakistan   Sikandar  Ali  Black         97    
140. International academy Pakistan   Muhammad Kabeer Ahmad Black         97    
141. International academy Pakistan   Kashif  Ali Red       73      
142. International academy Pakistan   Tayyab  Amin Red       73      
143. Style karate Lednické Rovné (SK)   Ján Daniš Black   20          
144. Style karate Lednické Rovne (SK)   Nikola Zahradníková Brown   39 102        
145. Style karate Lednické Rovne (SK)   Adam Ondráško Brown       44,73 97   108
146. Style karate Lednické Rovne (SK)   David Dlholucký Black   18 102 44,72 97   108
147. Style karate Lednické Rovne (SK)   Matej Chudý Black   15 102 43,70, 97   108